top of page

Keteueasi

"Ma armastan teadlikkust"

- Ram Dass

Armastus, kohalolek ja kaastunne

on kolm peamist sõna, mida ma klientide ja seansside puhul kasutan. Ma arvan, et need on kolm kõige suuremat asja, mida inimene vajab, et tunda end turvaliselt ning et tal oleks ruumi tervenemiseks ja iseendaga kohtumiseks. 

Olen tantraterapeut, kes on saanud koolituse järgmistes valdkondades: naiseliku puudutuse kunst, lingam, yoni ja rindade massaaž, tantra kehast kehale massaaž ja tervendav treening, lomi-lomi massaaž, energeetiline ja keha desarmeerimine, traumateave. , traumade vabastamine ja biodünaamiline hingamistöö, taimemeditsiiniline tervendamine kui ka reiki.

Minu üheks suurimaks kireks on inimkeha, psüühika ja hing. Mulle meeldib näha, kuidas inimeste silmad säravad, kui neid kohtab armastus, kaastunne ja lõpuks tunnevad end tõeliselt nähtuna. Kui kanname oma kehas ja hinges minevikutraumasid, muutub meie olemus psüühiliselt kurnatuks ja haigeks. Olen ülimalt kirglik toetada teisi nendest traumadest vabanemisel ja olla tunnistajaks, kuidas nende keha täitub õnne ja kergusega, mida nad pole pikka aega kogenud.

 

Pärast aastaid kestnud võitlust depressiooni, sõltuvuse ja enesetapuga olen ma tõeliselt mõistnud, mida tähendab ja mis tunne on olla lahti oma südamest, kehast ja hingest.Minu vaimne teekond on mulle õpetanud, et on võimalik leida tee pimedusest tagasi ja et me ei pea oma lahinguid üksi pidama. Ja kui oluline on teha koostööd kehaga, et vabastada kõik need energiad ja traumad.

 

"Me kõik lihtsalt jalutame üksteisega koju."

- Ram Dass

 

Minu jaoks on see tunne kõige puhtam armastuse tegu, mida me üksteise heaks teha saame. Iga hing tõeliselt vajab ja ihkab, et tunda end nähtavana ja mitte enam üksi. Tunnen, et kogu mu elutee on mind viinud siia punkti, paika, kus saan pakkuda oma tuge ja tervendust neile, kes on kaotanud oma valguse ja tee.

bottom of page